Skalbjerg Boldklub

  FitnessFitness & HoldInstruktionGodt i gangMin ConventusGalleri

BLIV MEDLEM I DAG

BETAL FITNESS

BETAL KONTINGENT

BETAL FODBOLD

BOOK DIN TRÆNING

Find SB på Facebook

Skalbjerg Boldklub
 
fritid og fællesskab
midt i Danmark ▫
▫ tæt på motorvej ▫
▫ få meter til natur ▫
▫ vandre-/cykelture ▫
læs mere her

 

Instruktion og instruktørerÅbent hver dag 6.00-23.00
Kom godt i gang
Husk altid at få lagt et personligt program hos en af vores dygtige og uddannede instruktører inden du starter op! Derved sikrer vi dig den bedste start med din træning. Det er selvfølgelig inkluderet i medlemsprisen.
Instruktørnavne
BBM = Brian Busborg Madsen - tlf. 26228558
ABH = Ann Baunbæk Hansen - tlf. 91892090
ML = Marie Lind - tlf. 29727592
TMJ = Tor Møller Jakobsen - tlf. 24268615
BSH = Bjarne Stenhøj Hansen - tlf. 29451444
AS = Allan Sørensen - tlf. 40102553

◊ Skalbjerg Boldklub - Havelundvej 2 - 5492 Vissenbjerg ◊ info@skalbjerg-bk.dk ◊ CVR.: 30 41 29 90 ◊